[gtranslate]
[gtranslate]

Asansör İstanbul 2022 10 Mart 2022 Perşembe günü ile 13 Mart 2022 Cumartesi günleri arasında üç gün İstanbul’un en büyük fuar alanlarından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Fuar alanına toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlk defa 1992 yılında yapılan fuar köklü bir geçmişe sahiptir.

30 ülkeden 400 firmanın katılımcı firma olarak stant açması beklenmektedir.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Sektöründe dünyanın en büyüklerinden olan Asansör İstanbul 2022 dünyanın dört bir yanında katılımcıya ev sahipliği yapacaktır. Özel konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansörlerden oto asansörlerine, ağır yük taşıma asansörlerinden servis asansörlerine, engelli asansörlerinden yürüyen merdiven sistemlerine kadar dikey ulaşım alanındaki son teknolojiler bir arada sergilenecek. Alanının saygın organizasyonlarından olduğu için sektör liderlerinin bulunacağı fuar birçok ticari fırsat sunacaktır. 

İnovatif ürünler ile dikey taşımada yeni çözümlerin sergileneceği fuarda endüstrinin geleceğine ışık tutulacaktır. Her sene üstüne koyarak ilerleyen fuarın 16. Sında 25 bin den fazla kişi fuarı ziyaret etmiştir. 10 Mart’da başlayacak 17. Uluslarası Asansör Fuarına çok daha yüksek katılım beklenmektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?