[gtranslate]
[gtranslate]
Dijital BaskıTasarımları
Tasarım Örneklerini İnceleyin.
Örnekler

Ekol Fuarcılık Dijital Baskı Örnekleri

İletişim

Dijital Baskı Teklifi Alın

Dijital Baskı Hizmeti

Dijital baskı asıl olarak dijital bazlı görselin doğrudan uygulanması istenilen yüzeyin üzerine basılmasıdır. Öncelikle profesyonel tasarım programlardan istenilen görseller hazırlanır. Endüstriyel özelliklere sahip lazer veya mürekkep püskürtmeli cihazlar ile gerçekleştirilen tüm baskı işlemlerine dijital baskı adı verilir. Fuar veya kongre gibi büyük organizasyonlarda firmaların tanıtım faaliyetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmesi için kullanılan reklamcılık işlemidir. İyi ilk izlenim başarıya giden en önemli etkenler arasındadır.   Uzmanlarımızın karlılık sağladığını ve ticari büyüme ve pazarlamamızın başarılı olduğunu düşünüyoruz.

 

Markanızın Dijital Baskı Ürünleri

Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek ve rakip firmalar arasından sıyrılmak için göze hoş gelen dijital baskı çözümlerini kullanabilirsiniz. Bunun içinde kullanılan dijital baskının kaliteli olması ve doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Birçok baskı yöntemi bulunmaktadır ancak daha canlı ve dikkat çekici bir görünüm için dijital baskı daha çok tercih edilmektedir.

  • Maliyet açısından daha uygun
  • Zamandan tasarruf
  • Adet Miktarı ihtiyacınız kadar

Diğer baskı türleri ile karşılaştırıldığında maliyet açısından daha uygundur. Zamanda tasarruf ederek kısa süre içerisinde yüksek adetlerde baskı almanızı sağlayabilir. Özgün tasarımlar yaparak rakiplerinizden farklı görünebilir ve ilgi toplayabilirsiniz. Günümüzde insanların dikkat süreleri oldukça kısalmıştır. Bu yüzden dikkat toplamak firmaların başarıları için çok önemlidir. Dijital baskılar geleneksel baskılar gibi sabit bir kalıba ihtiyaç duymaz bundan dolayı görselleriniz tasarımlarınız üzerinde kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz. Reklam ve tanıtım faaliyetleri için olmazsa olmazlar arasında olan baskı hizmetlerinden uygun fiyatlarda yararlanmak için dijital baskıyı tercih edebilirsiniz. Profesyonel tasarımcı ekiplerine aklınızdan geçen tasarımı tarif ederek yardım alabilir hem paradan hem zamanda tasarruf ile hedeflerinize doğru ilerleyebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

İletişim

Bizimle iletişime geçerek bilgi almaktan çekinmeyin.

Bilgi Köşesi

Dijital Baskı

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?