[gtranslate]
[gtranslate]

Ecotech fuarı 25-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında ziyaretçilere kapısını açacak. Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleşecek fuara çeşitli sektörlerden lider firmaları ve akademiden seçkin kişiler iştirak edecek.  Ecotech fuarı başlıca atık katı ve sıvı malzemelerin yönetiminden geri dönüşümü sürecine kadar gerçekleşen işlemlerde faaliyet gösteren firmalardan yenilenebilir enerji firmalarına kadar çevre teknolojileri üzerine çalışmaları kapsıyor.

“çevre, sürdürülebilir kalkınma, atık ve biyoatık yönetimi, kaynak ayırma, yenilenebilir kaynaklı enerji teknolojileri, atık ekonomisi, bitki besleme, organik atık yönetimi, değerlendirmesi ve geri kazanımı, atık su arıtma ve iklim değişimine direnç”

Günümüz dünyasında insan nüfusunun artması ile doğru orantılı olarak atık miktarı da artmaktadır. Atılan pek çok atık aslında doğru kişilerce yönetilir ve dönüştürülebilirse yeniden kullanıma sunulabilir. Çevre bilincini arttıracak ve iş fırsatları sunulacağı bu fuar insanlık için büyük bir kazanımdır. Bu yüzden dünyanın dört bir yanından katılımcıların fuar ve konferanslara katılması beklenmektedir.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Doğru kişilerin elinde doğru yöntemler ile atıklar aslında bir hazineye dönüşebildiğinin ispatını katılımcı firmalar yapmaktadır. Aynı zamanda temiz enerji olarak adlandırılan yenilenebilir enerji firmaları da stantlarında ziyaretçileri bilgilendirecek ve profesyonel alıcılara ürünlerini pazarlama fırsatı bulacaktır. 

Rüzgâr enerjisinden güneş enerjisine, jeotermal enerjiden atık enerji üretimine kadar çevre teknoloji firmaları katılımcı profilini oluşturmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?