[gtranslate]
[gtranslate]

Expomed fuarı uluslararası nitelikte olan tıbbi analiz, teşhis, tedavi, koruma, rehabilitasyon, laboratuvar ürün ve hastane fuarı olarak sektöründe yer edinmiş önemli fuarlardan biridir. Expomed fuarı sayesinde sağlık sektöründeki pek çok firma bir araya gelerek iş birlikleri ve satış anlaşmaları yapabilir. Potansiyel müşteri kitlesi oldukça geniş olan fuar düzenli olarak her yıl gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz yıllarda pandemi koşullarından kaynaklı bazı aksaklıklar olsa da fuarcılık alanında her zaman bir çözüm bulunur. Fuar 17-19 Mart 2022 tarihinde Türkiye’de faaliyet gösteren medikal sektöründeki şirketlere kapılarını açarak dünyanın geri kalanı ile buluşmasını sağlayacak.

Medikal alanında sunmuş olduğunuz hizmeti müşteri ve iş ortaklarınız ile buluşarak bir adım öteye taşımak ister misiniz? Bunun için Expomed Fuarın’da yerinizi şimdiden ayırabilirsiniz.

Talepleriniz ve profesyonel tasarımcıların önerileri doğrultusunda en uygun standa sahip olabilir ve zahmetsiz bir kurulum sağlayabilirsiniz. Siz kendi işinize odaklanırken sizin yerinize uzman kişiler fuar için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. 

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Elektro medikal ekipman teknolojilerinden ortapedi, fizik tedavi, rehabilitasyon cihazlarına sarf malzemeleri, tek kullanımlık ürünlerden hastane yapı ve tıbbi tesis yönetimi çözümlerine kadar aklınıza gelip gelmeyen birçok alandan firmanın stantı bu fuarda olacak. 800’ün üzerinde firmaya ev sahipliği yapacak fuarda yerinizi geç kalmadan ayırın.

  • Her yeni fuar deneyimi sizlere yeni pazarların önünü açar.
  • Rakiplerinizi yakından tanıma fırsatı bulursunuz.
  • Konseptinizi tanıtmak firmanız için büyük bir reklamdır.
  • Eksiklerinizi görmek fırsatını yakalarsınız.

Ayrıcalıklı şirketler arasında yerinizi almak ve tanıtımınızı en iyi şekilde yapmak için profesyonel stant firmaları ile bir an önce görüşmek size büyük faydalar sunacaktır.

30 yıllık geçmişi ile Türkiye ve Avrasya Bölgesinde medikal sektörünün en büyük organizasyonları arasında olan Expomed Eurasia vazgeçilmez uzmanlık fuarı haline gelmiştir. Son teknoloji medikal cihaz ve ekipmanların sergilendiği fuar sektör trendlerini belirlemektedir. Ticari faaliyetlerin yanı sırai bilimsel etkinlikleriyle de uluslararası arenanın ilgi odağındadır.17 Mart 2022 Perşembe – 19 Mart 2022 Cumartesi tarihleri arasında Türkiye medikal sektörü ile Dünya’nın birçok ülkesinden katılımcı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezin’ de bir araya gelecek. 

Pandemi koşulları ve dijitalleşen dünyanın getirmiş olduğu gelişmeler ışığında fuar aynı zamanda online katılıma da açık olacak. Katılımcıları çalışma alanlarını; hastane yapı ve tıbbi tesis yönetimleri, elektro – medikal ekipman labaratuvar teknolojileri, biyoteknoloji cihaz ve ürünleri, sarf malzemeler ve tek kullanımlık ürünler, ortopedi alanı, fiziktedavi alanı, rehabilitasyon cihazları, reçetesiz ürünler olarak sıralayabiliriz. Medikal sektöründe aklınıza gelecek her türlü ürün ve teknoloji bu fuarda sergilenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?