[gtranslate]
[gtranslate]

Gıda fuarı, temel ihtiyaç alanında bulunan en geniş sektörlerden biridir ve yüksek katılımlı bir organizasyondur. CNR EXPO/ CNR FOOD İstanbul kapsamında Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı adı ile 31 Ağustos- 3 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinin ev sahipliğinde gerçekleşecek sektörün öncü fuarlarından biridir.

“GIDA SEKTÖRÜ DEVLERİ ARASINDA KENDİNİZİ GÖSTERMEK İÇİN ŞU AN BAŞLAMAK İÇİN GÜZEL BİR ZAMAN.”

Yakın tarihlerde gerçekleşecek bir diğer fuar ise Mersin Gıda Fuarıdır. 25-29 Mayıs 2022 tarihlerinde Mersin’de gerçekleşecek ve gıda sektöründen birçok firmanın ağırlanacağı bir organizasyon olacaktır. Fuarların başlıca amaçları reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve potansiyel müşterilere ulaşmaktır.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Siz de Gıda sektörü ile ilişkili faaliyetler yürüyorsanız bu fuarlarda yerinizi almanız marka imajınızı geliştirmek için oldukça önemlidir. Endüstriyel ürünlerin de sergilendiği gıda fuarlarında stand işlevselliği ve tasarımı özenle seçilmelidir. Bunun için uzman ekiplerden destek alınması elzemdir. Bu alanda kendini ispatlamış bir firma ile çalışmanız sürprizler ile karşılaşmanızın önüne geçecektir.Bütçeniz ve talepleriniz doğrultusunda pek çok tasarıma erişebilir firmanızı en iyi yansıtan stantlar ile fuarlarda yerinizi alabilirsiniz. Türkiye de faaliyet gösteren gıda sektörü temsilcilerinin uluslararası buluşma noktalarından biri olan WorldFood İstanbul yeni ürünleri ve en son teknolojileri ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen bir diğer gıda fuarıdır. Bu tip fuarlarda yerinizi ayırtarak sektörün ayrıcalıklı firmalarından biri haline gelebilir tanınırlığınızı arttırabilirsiniz. Fuarlara katılım sağlamanız sizi her zaman daha ileriye taşıyacak bir hamledir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?