[gtranslate]
[gtranslate]

HOST İstanbul 10 Mart 2022 Perşembe günü ile 13 Mart 2022 Cumartesi günleri arasında üç gün boyunca İstanbul’un fuar merkezlerinden biri olan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Fuar alanı İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde bulunmaktadır ve pek çok toplu taşıma aracı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En yeni, özgün ürünlerin sergileneceği fuarda tencere, plastik, seramik, züccaciye, mutfak eşyaları ve daha birçok alanda yenilikçi tasarımları keşfedin.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Ev ve mutfak ürünleri alanında aklınıza gelecek her türlü alet edavatı bu fuarda bulabilirsiniz. Cam, seramik, porselen, metal veya plastik malzemelerden üretilen elektrikli ev veya bahçe aletlerine mutfak eşyalarına dekoratif ürünlere kadar yaşantımıza kolaylık, şıklık ve estetik katan binlerce tasarım bu fuarda sergilenecektir.

Fuar katılımcılarının beklentilerine göre tedarik, iş ortaklığı, pazar payına ortak olmak ve yeni işler gibi fırsatlar sunmaktadır. Geçmişten bugüne ihracatçı firmaların katılım gösterdiği fuara bu yıl ithalatçı firmaların dahil olmasıyla iş fırsatlarının arttırılması beklenmektedir. 300’ün üstünde firmanın fuara katılması bekleniyor. Fuarın sayesinde ev ve mutfak eşyaları sektöründe Türkiye’nin küresel piyasalardaki Pazar payını arttırması hedefleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?