[gtranslate]
[gtranslate]

Idex fuarı, İstanbuk Ağız Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı olarak bilinen alanında uluslararası tanınırlığı ve katılımı olan bir fuardır. 2022 yılında 26 – 29 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde 17. kez düzenlenecektir.

Hedef odaklı salt bir müşteri kitlesinin bulunacağı fuarda yerinizi ayırtarak ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Dünyanın pek çok noktasından 80 kadar ülkeden gelen alım heyetlerinin katılması beklenmektedir. Fuara aynı zamanda yerli ve yabancı toplam 30 binin üzerinde alıcının geleceği tahmin edilmektedir. Bu verilere bakıldığında bu sektörde faaliyet gösteren firmalar için büyük bir fırsatın olduğunu söyleyebiliriz.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

16. Idex Fuarında açıklanan rakamlara göre 23 bine yakın profesyonel sektör üyesinin katıldığı tespit edilmiş ve 150 milyon doları geçkin bir ticaret hacmi gerçekleşmiştir. Her yıl üstüne koyarak ilerleyen kapsamı ve ticari kapasitesi artan fuarın bu yıl kendi rekorlarını kırabilmesi mümkün. İşte tam da bu yüzden eğer sizde bu sektörde faaliyet gösteriyorsanız fuarda bir stant sahibi olmak firmanıza katma değer katabilir.

  • İdex 2022 Fuarına katılmayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.
  • Mayıs ayına çok az kaldığı için harekete geçme zamanıdır.
  • Stand tasarımınız aceleye gelmez.

Ürünlerinizin sergilenmesi ve pazarlama faaliyetlerinin en verimli şekilde yapılması için profesyonel tasarımcılar tarafından yapılan stand modellerini tercih ederek rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz. İç piyasa veya ihracat alanında satışlarınızı katlama ve marka bilinirliğini arttırma fırsatını elde edebilmek için İdex Fuarında yerinizi geç kalmadan ayırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?