[gtranslate]
[gtranslate]

4. Uluslararası Oyunca, Oyun ve Bebek fuarı 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında Oyuncakçılar Derneğinin iş birliği ile gerçekleşecek. Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan fuar TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Toplu ulaşım açısından merkezi bir noktada olan fuar alanı İstanbul’un en büyük organizasyon alanlarından.  Bebek oyuncakları ve araçlarından araba ve pelüş oyuncaklara, elektronik oyuncaklardan festival ve parti malzemelerine, model oyuncaklardan okul araç gereçleri ve zekâ geliştirici oyunlara spor ve outdoordan teknik oyuncaklar ve hobi malzemelerine kadar oldukça geniş kapsamda ürünler sergilenecek.

Urban Eurasia – Akıllı Kentsel Gelişim, Ulaşım, Altyapı, Aydınlatma, Kent Mobilyaları, Spor ve Eğlence Ekipmanları, Dijital Hizmetler ve Kent Teknolojileri Fuarı

Bebek ürünleri satıcıları, büro ve okul kırtasiyecileri, hobi mağazaları yetkilileri, reklam ajansları ve her türlü oyunca toptancı perakendecisi ziyaretçi profillerini oluşturuyor. Bunun dışında pek çok farklı çalışma alanından ziyaretçiyi fuarda bulmak mümkün. 

Katılmazsam olmaz diyeceksiniz…

Üçüncü İstanbul Oyuncak Fuarı’na 50’den fazla ülkeden 3300’ün üstünde profesyonel sektör temsilcisi bir araya gelmişti. Pandemi koşullarında iyileşmenin olduğu bu yıl çok daha fazla katılımın olması beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?