[gtranslate]
[gtranslate]

Petroleum İstanbul fuarı 31 Mart 2022 – 2 Nisan 2022 tarihleri arasında 15. kez düzenlenecek ve  Enerji Fuarcılık Organizasyon iş birliği ile ziyaretçilere kapısını açacak. Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleşecek fuara sektörün lider firmaları iştirak edecek.  15. Uluslararası Petroleum fuarı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığından enerji ile ilgili tüm kamu kurumlarına ve özel sektördeki tüm enerji firmalarına kadar geniş sektörel alanı kapsıyor.

Fuar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere, enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektörle bir araya getiren fuar, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir işbirliği platformudur.

Akaryakıt pompaları ve ekipman teknolojileri, tank otomasyonu, rafineriler kriyojenik tanklar, gazı taşıma araçları, depolama sistemleri ve daha fazlasını kapsayan katılımcı profiline sahiptir.  1997 yılından bu yana yapılan fuara ortalama 40 bin kadar ziyaretçi ağırlanmaktadır. Fosil yakıtlar ve teknolojileri alanındaki dünyanın en büyük ve en çok katılımın gerçekleştiği fuar enerji şirketleri için önemli iş birliklerinin gerçekleştiği bir organizasyondur. 

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Üç gün boyunca çeşitli etkinlikler, bayi buluşmaları ve konferansların gerçekleşeceği fuarda sektör profesyonelleri bulunacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?