[gtranslate]
[gtranslate]

Turizm fuarı ülkemizde faaliyet gösteren sektör üyeleri için büyük kazanımlar sağlayan fuarlardan biridir. 2021 yılında pandemi koşullarından dolayı gerçekleştirilemeyen en büyük EMITT Fuarı iki yıl aranın ardından 9-12 Şubat 2022 tarihlerinde turizm ve seyahat endüstrisinin profesyonellerine kapısını açtı. Uluslararası katılım ile adından dünya çapında söz ettiren bu fuar ile firmalar prestij ve imajlarınız daha üst seviyelere taşıma fırsatı buldular.

“turizm ülke ekonomisinin kalbidir”

Turizm fuarları kapsamı oldukça geniş fuarlardan biridir. Buna örnek vermek gerekirse bu fuarlara son yıllarda sağlık turizmi alanları da eklenmesidir. Seyahat, doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra ülkemiz sağlık alanında da cazibe merkezlerinden biri olma yönünde emin adımlar ile ilerlerken fuarlar buna önemli katkılar sunmaktadır.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Bu tip fuarlar reklam ve tanıtım faaliyetleri açısından şirketler için çok değerlidir. Ayrıcalıklı ve prestijli bir tanıtım ile potansiyel müşterilere ulaşmak mümkün, bunun için dikkat çekmeli ve akılda kalıcı bir izlenim oluşturulmalıdır. Akılda kalıcı olmak içinde ilk izlenim hayati öneme sahiptir.

  • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 2022 Yılı Fuar Takvimi’ni yayımladı. 
  • Türkiye genelinde, 2022 yılında 358 fuar organize edilecek. 
  • TOBB tarafından önümüzdeki yıl 115’i uluslararası olmak üzere 358 fuarın yapılmasına izin verildi.

Stand tasarımı ve işleveselliği ile müşterilerinizi firmanıza çekmek için profesyonellerden hizmet alabilirsiniz. Taleplerinizin karşılıklı değerlendirilmesi ile en optimum tasarım çözümleri sizi başarıya götüren yolu hazırlayacaktır. Seyahat veya sağlık turizminde bir cevher olan ülkemizde sizde gözde firmalardan biri olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?