[gtranslate]
[gtranslate]

TÜYAP Türkiye’de kendine ait fuar merkezine sahip olan tek özel sektör fuarcılık kuruluşu ile dikkatleri üzerine çeken Tüyap Fuar Merkezi  tecrübeli bir firma ve lokasyondur.  Kuruluşundan bu yana 1800’den fazla yurtiçinde fuara ve 300 binden fazla firmaya hizmet vermiştir. 70 milyona yakın ziyaretçiye kapılarını açan merkez iş dünyası için tam bir cazibe merkezidir. 

Fuarcılık sektörünün öncüleri arasında olan Tüyap Fuar Merkezi her yıl yüzlerce fuara ev sahipliği yapmaktadır. Dünya standartlarında fuar hizmetleriyle sene içerisinde milyonlarca ziyaretçinin firmalar ile buluşmasını sağlamaktadır. Buradan anlaşılacağı üzere yüksek bir müşteri potansiyeli barındırmaktadır. Eğer bir şirketiniz var ve ürünlerinizi iyi bir şekilde tanıtmak istiyorsanız Tüyap Fuar Merkezi aracılığıyla bunu layığı ile yapabilirsiniz.

“Ticari faaliyetler için en uygun koşulların oluştuğu fuarlar şirketler için olmazsa olmazlar arasındadır.” Ekol Fuarcılık

Rakip firmalar dan ayrışmak için stant tasarımı ve düzeni çok önemlidir. Bu yüzden tecrübeli ve uzman ekipler ile çalışmak firmaların daha iyi bir performans göstermelerini sağlayabilir. Tüyap bir fuar merkezi olmasının yanı sıra grup şirketlere sahip oluşumdur. Sektörlerin tanıtım ve pazarlamasına katkı sağlayan öncü bir kuruluştur.

Katılmazsam olmaz diyeceksiniz…

 

 

Fuar merkezi İstanbulun Beylikdüzü ilçesindedir. Ulaşım açısından olukça elverişli bir konumdadır. Devasa bir alana kurulan merkezde fuar alanı yanı sıra pek çok çalışma salonu, seminer salonları, kongre merkezi ve toplantı salonları bulunmaktadır. Fuarcılığın ayrıcalıklı dünyasından faydalanmak için sizde sektörünüze ait fuarda yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?