[gtranslate]
[gtranslate]

Vın fuarı, WIN EURASIA olarakta geçen metal şekillendirme teknolojilerinden sac işlemeye, elektronik ve elektrik ekipmanlarından otomasyon hizmetlerine tesis içi lojistik faaliyetlerden hidrolik hizmetlere kadar fabrikaların ihtiyacı olan tüm ekosistem birimlerinin bir araya geldiği ve sunulduğu bir fuardır. 8-11 Haziran 2022 tarihlerinde ev sahipliğini fuarların başlıca konumu olan TUYAP Fuar ve Kongre Merkezi yapacaktır.

Sınır ötesi faaliyetlerin gelişmesi ve ihracat rakamlarınızın daha da üst seviyelere çıkarmak sizlerin elinde.

Sektörlerinin lokomotif firmalarının da bulunacağı fuarın potansiyeli yüksek ve iş dünyasının kalbinin atacağı bir organizasyon olacaktır. Endüstri 1.0, 2.0, 3.0 derken günümüzde Endüsti 4.0’ın konuşulmaya başlanmış hatta ilk olarak bir başka dikkat çekici fuar olan Almanya Hannover Fuarında 2011 yılında sunulmuştur.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Win Fuarı’ da bu sebepten dikkatleri üzerine çeken ayrıcalıklı ve geleceğe yön veren teknolojilerin bulunacağı bir fuardır. Fuarlar firmaların tanıtımını ve potansiyel olarak satış yapabileceği ticari organizasyonlar olduğu gibi insanlık tarihine yön verecek adımlarında atıldığı ve bunun paylaşıldığı ortamlardır

  • Ekol Fuarcılıkla size en uygun standlarınız tasarlanır
  • İlk izlenim her zaman önemlidir.
  • Potansiyel İş Partnerlerinizi Bulun
  • Wİn Fuarından memnun ayrılın.

Sektörünüzde bir yıldız gibi parlamak için profesyonellerden hizmet alarak kendinize en uygun stantlar ile yerinizi ayırtabilirsiniz. Vizyonlarınıza doğru adım adım yaklaşmanıza bu fuarlar yardımcı olabilir. Ürünlerinizi sahneleyebilir potansiyel iş partnerleriniz ile tanışabilir ürünlerinizi müşterileriniz ile buluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra tanınırlığınızı arttırarak daha da bilinir bir marka haline bu fuarlar sayesinde gelebilirsiniz. Uluslararası niteliklere sahip olan win fuarına dünyanın dört bir yanından firmalar katılım sağlamaktadır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?