[gtranslate]
[gtranslate]

Etkinlik standı tanıtım faaliyetleri için olmazsa olmazlar arasındadır. İnsanların dikkatlerini çekmek amacıyla özellikle tasarlanan bu stantlar genellikle fonksiyoneldir. Alışveriş merkezleri, fuar alanları, meydanlar veya sokaklarda gerçekleştirilecek etkinlikler için uygun olan yüzlerce farklı tasarımda etkinlik standı bulunabilir.

Bütçeniz veya tercihlerinize göre isterseniz satın alabilir isterseniz kiralayabilirsiniz. Bir ürün ve faaliyetin başlıca gereksinimi tanıtılmaktır. Tanıtılamayan ve doğru şekilde pazarlanamayan ürünlerin kalitesi her ne kadar iyi olsun veya uygun fiyatlı olan rağbet görmesi pek mümkün olmayacaktır. Bu sebepten dolayı etkinliklere katılım göstererek hedef kitleler ile bir araya gelmek firmaların tanıtım faaliyetleri için çok önemlidir.

 Müşteri memnuniyeti ticari faaliyetlerin olumlu sonuçlanmasına büyük katkı sunmaktadır. Hedeflerinize daha hızlı varmak için tanıtım faaliyetlerinizi uzman ekiplere emanet etmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Etkinlik stantları kullanım alanı ve talepler doğrultusunda farklı materyallerden yapılabilir. Uzman ekipler tarafından yılların verdiği deneyimler ile tasarlanan yüzlerce çeşit stant çeşitlerinden firmanıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Böylece rakipleriniz arasından sıyrılabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken doğru stant firmasını bulmak ve hizmet almak için görüşmeye başlamaktır. Sektörünüzü yakından ilgilendiren etkinlikleri fuar merkezlerinin takvimlerinden, ticaret bakanlığının resmi web sitesinden takip edebilirsiniz. Etkinlik standı ve fuarlar için maddi desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız devlet tarafından bazı teşviklerden faydalanabilirsiniz. Böylece stant ve organizasyon masraflarınızı minimize etme şansı yakalayabilirsiniz.

Etkinlik standı sayesinde müşterilerinizin akıllarında kalarak aşinalık oluşturabilirsiniz. Bunu doğru etkinliklerde ve doğru stant firmalarıyla çalışarak kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?