[gtranslate]
[gtranslate]

Fuar standı kiralama son yıllarda gittikçe yaygınlaşan yöntemler arasındadır. Firmaların çok büyük bir kısmı artık stand satın alma faaliyetlerinden vazgeçerek kiralama yolunu seçmeye başlamıştır. Tek seferli yüksek maliyetlerindense kiralama yöntemi ile daha düşük maliyete fuar katılımlarını gerçekleştirilmektedir. Fuar standı satın alarak yıllar boyunca kendinize ait bir standa sahip olabilir defalarca farklı fuarlarda kullanabilirsiniz. Ancak nispeten daha masraflı bir satın almak işi olacaktır. Bunun yerine tek seferlik fuar standı kiralama yaparak, fuar boyunca taleplerinize en uygun tasarımı kullanarak verimli bir katılım gerçekleştirmekte mümkün.

Bütçeniz ile orantılı en uygun standa sahip olabilir ve marka bilinirliğiniz arttırma fırsatını yakalayabilirsiniz. Fuar stant firmaları ile görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Kurulumundan toplanmasına kadar hizmetlerden faydalanarak siz kendi işinize odaklanırken stant firmaları sizin yerinize kalan işlemleri halledebilir. Stand modelinin sizin işiniz için ne kadar uygun olduğunu kiralamadan önce mutlaka gözden geçirin. Böylece sonradan sürprizler ile karşılaşmamış olursunuz.

Fuarlar günümüzde etkinliğini gittikçe arttıran tanıtım alanlarına dönüştü.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Firmalar arası rekabette bununla beraber gelişim göstererek fuar alanlarında hissedilir hale geldiği söylenebilir. Yüzlerce rakip arasından dikkatleri çekmek isteyen firmalar sıra dışı stand modellerini tercih etmeye başladılar. Böyle olunca stand fiyatlarında değişimler kaçınılmaz bir hal aldı. Satın almaya alternatif olan kiralama yöntemi de yaygınlaşmaya başladı. Sektörünüze ait fuarlarda boy göstermek için geç kalmadan yerinizi ayırtın ve fuar standı kiralama hizmetleri hakkında bilgi almak için tecrübeli firmalar ile görüşmenizi öneriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?