[gtranslate]
[gtranslate]

Fuar stand tasarımı tamamen uzman ve deneyimli ekipler aracılığıyla yapılması gerekilen bir çalışmadır. Fuar standı tasarımları imalatında kullanılacak hammaddelere göre yapılır. Tasarımınızı yaptırmadan önce hangi malzemelerden bir fuar standı olmasını belirlemelisiniz. Stant satın alacağınız firma ile görüşerek önerilerini alabilirsiniz.

“FUAR STANDLARA KATILIM, UZMAN EKİP UZMAN İŞÇİLİK VE DİKKAT ÇEKİCİ FUAR STANDLARI İLE YOLA ÇIKILMASI GEREKEN UZUN BİR KOŞUDUR.”

Fuar stand tasarımı için önünüzde pek çok seçenek bulunmaktadır. Ahşap modeller, maxima modeller veya modüler stant çözümleri arasından size en uygun olanını tercih ederek fuar alanında dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Her bütçeye uygun çözümler bulunmaktadır. Hatta isterseniz stant kiralama yöntemini seçerek daha uygun maliyetler ile fuar katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Yüzlerce rakip firmanın bir araya geldiği ve on binlerce ziyaretçinin akın attığı bu organizasyonlarda sizde yerinizi alarak marka bilinirliğinizin artmasına katkı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda fuarlara katılan profesyonel alım ekiplerinin dikkatini çekerek ürünlerinizi pazarlayabilir, böylece satış hacminizi arttırabilirsiniz. Yurt içinden ve yurt dışından fuarlara yoğun bir ilgi bulunmaktadır.

Ülkemizde gerçekleşen pek çok fuar uluslararası kalitede ve ölçekte yapılmaktadır. Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin dört bir yanında neredeyse her sektörden fuar gerçekleşmektedir. Bu fuarlarda tanıtım yanı sıra son teknolojik gelişmelerde sunulmaktadır. Fuar stand tasarımı yaptırırken teşviklerden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ticaret bakanlığının teşvik sağladığı fuar ve sektörleri öğrenmek ve daha sonra başvura adımlarını tamamlamaktır. Ticaret bakanlığı resmî web sitesinden bu bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?