[gtranslate]
[gtranslate]

Gas&Power fuarı 31 Mart 2022 – 2 Nisan 2022 tarihleri arasında dördüncü kez düzenlenecek ve Enerji Fuarcılık Organizasyon iş birliği ile ziyaretçilere kapısını açacak. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleşecek fuara sektörün lider firmaları iştirak edecek. Üç gün sürecek etkinlik fuar alanın 11 ve 12. Salonlarında gerçekleşecek.

2015 yılından beri Petroleum Istanbul Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de enerji sektörünün en büyük fuarı kabul edilen Petroleum Istanbul Fuarı’nın bu yıl 15.si ile beraber Gas & Power Fuarının da 4.sü 31 Mart – 2 Nisan 2022 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 11. ve 12. salonlarda 3 gün boyunca çeşitli etkinlikler, konferanslar ile sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini ağırlayacak.

Petroleum İstanbul Fuarı ile aynı anda gerçekleştirilecek fuarın yüksek katılımlı olması bekleniyor.  Gas&Power fuarı elektrik üretim santralleri, elektrik dağıtım, parekende satışı, toptan satışı, iletimi alanlarından; doğal gaz hidrokarbon arama ve üretiminden doğalgaz dağıtım, ithalat, iletimine; güneş enerjisi, jeotermal, HES, türbin üretimi ve nükleer enerji santralleri ve ekipmanlarına kadar çok geniş bir alanı kapsıyor. Fosil enerji üretim, dağıtım ve satış alanından yenilenebilir enerji sektörü birimlerine ve nükleer enerjiye kadar katma değeri yüksek alanlardan firmalar bulunacaktır.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Enerji sektörü ihracat kapasitesi yüksek ve ülkemiz için çok önemli bir alandır. Uluslararası katılım ile çok sayıda profesyonel alım ekibinin katılım göstermesi beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?