[gtranslate]
[gtranslate]

Avrasya’nın hırdavat fuarı olarak 23-26 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. İstanbul’un fuar merkezlerinden olan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin ev sahipliğinde ve Reed Tüyap’ın deneyimi ile sektörün temsilcileri bir araya geliyor.  El aletlerinden endüstriyel hırdavata, genel hırdavattan mobilya ve yapı hırdavatına kadar sektöründe lider üreticilerinin tek çatı altında toplanacağı fuarda yüksek tonajlarda ihracat yapılması hedeflenmektedir.

Hırdavat sektörü 2020 yılında 8.3 milyar dolar ihracat gerçeklemiştir bu fuar 2022 yılında ihracat hedeflerinin çok daha yükseltilmesini sağlayacaktır.

Bebek ürünleri satıcıları, büro ve okul kırtasiyecileri, hobi mağazaları yetkilileri, reklam ajansları ve her türlü oyunca toptancı perakendecisi ziyaretçi profillerini oluşturuyor. Bunun dışında pek çok farklı çalışma alanından ziyaretçiyi fuarda bulmak mümkün. 

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Fuar kapsamı içerisinde boya, yapıştırıcı kimyasallarından sıhhi tesisatlar kapı ve pencere malzemelerinden güvenlik sistemlerine iş güvenliği ekipmanlarından forklift, transpalet gibi taşıyıcı sistemlerine kadar daha fazlasıyla geniş ürün yelpazesi bulunacaktır.

Hırdavat, ülkemizde 14 bine yakın firmayla 1 milyon kadar kişinin istihdamını sağlayan büyük bir sektördür. Sektörün en fazla ihracat yapılan ülkeleri şu şekildedir Almanya, Fransa, Romanya, İngiltere, Hollanda ve İtalya başta olmak üzere Avrupa ülkeleri ve Irak, İsrail, Mısır gibi Ortadoğu ülkeleri ve ABD’dir. Katılımcılar için alıcı firmaları ve ikili görüşme programları ile fırsatlar sunmaktadır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?