[gtranslate]
[gtranslate]

Urban Eurasia fuarı 25 – 28 Mayıs 2022 tarihleri arasında Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım iş birliği ile ziyaretçilere kapısını açacak. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleşecektir.  Urban Eurasia fuarı akıllı kent sistemleri için ulaşımdan altyapıya aydınlatmadan kent mobilyalarına spor tesis ekipmanlarından eğlence tesis ekipmanlarına dijital hizmet ve çözümlerden kent teknolojilerine kadar birçok alanı kapsıyor.

“Bir ticaret ve ağ platformu olan Urban Eurasia, öncü akıllı kentsel gelişim, ulaşım ve altyapı aydınlatması, kent mobilyaları ve dijital hizmet ekipmanlarının katılımını belediyeler, ilgili kamu kurumları, sanayi üreticileri ve organize sanayi bölgesi yönetimleri ile buluşturuyor.”

Kamu kuruluşları, sanayi yönetimleri ve imalathaneleri bir araya getiren fuar ticari ve iş birliği için çeşitli faaliyet alanlarında katılımcı profiline sahiptir. Sürdürülebilir ve yaşanabilir kentler için paydaşların iş birliklerini geliştirmeyi amaçlayan bir organizasyondur.

Ekol Fuarcılık ile firmanızı daha güçlendirmek için iletişime geçiniz.

Urban Eurasia, ECOTECH konferansları ve fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirmektedir. Bugün ve gelecek için pek çok bilimsel tartışmaların yapıldığı ve bunun ticari olarak iş birlikleri ve satışları ile sunulduğu bir organizasyondur. Akıllı ürünlerin hayatımıza dahil olması gibi akıllı şehirler ve kent teknolojileri de her geçen yıl gelişmekte ve hayatımızdaki etkisini arttırmaya devam etmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?